Władysławowo

1
2683

Władysławowo jest położone u nasady półwyspu Helskiego. Niespełna 50 km od gdyni i 30 km od Helu. W mieście znajduje się duży wybór noclegów do wynajęcie. Od kwater prywatnych po hotele. Nadmorski klimat, szeroka piaszczysta plaża co roku sprowadza tysiące tyrystów. Zatoka Pucka, która jest dosyć płytką zatoką do tego odpowiednie wiatry sprzyjają windsurningowi i kikesurfingowi. Są tu najlepsze warunki dla tych sportów w Polsce.

Atrakcje Władysławowa

Największą i najważniejszą atrakcją Władysławowa jest kilometrowa plaża, raz szeroka, raz wąziutka. Inna atrakcja to wybrzeże klifowe o malowniczym wyglądzie i bardzo bogate w jod powietrze.

Zachodni falochron portu morskiego spełnia rolę spacerowego mola.

Plaża Władysławowa

We Władysławowie jest zorganizowanych 5 kąpielisk. W sezonie letnim turyści mają do dyspozycji: zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętu sportowego, dmuchane konstrukcje dla dzieci, liczne punkty gastronomiczne i bary.

1 KOMENTARZ

  1. Władysławowo jest na parwdę piękne, polecam wszystkim którzy chcą się wybrać nad mozre właśnie tutaj. Bardzo dobre połączenie z półwyspem helskim, jest na prawdę wiele do zobaczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj