Ośrodek rekreacyjny Ryterski

0
2319

Ośrodek Ryterski położony jest w malowniczej miejscowości Rytro w Popradzkim Parku Krajobrazowym na południu polski przy granicy ze Słowacją. Noclegi w Rytrze to spokój i relaks w otoczeniu pięknej przyrody, szumiących lasów i rwących górskich potoków.

Malownicze widoki na stok narciarski, Jastrzębią Górę oraz Dolinę Roztoki. Nocleg w Rytrze staje się wyjątkowo przyjemnym i komfortowym doświadczeniem.

Rytro to jedno z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie przyjazne dla miłośników pieszych i rowerowych górskich wycieczek, sportów zimowych, a zwłaszcza dla tych, którzy szukają ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

To wymarzone miejsce na krótkie weekendowe pobyty, rodzinne wczasy, spotkania biznesowe, konferencje, a także na zorganizowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Naszym gościom korzystającym z noclegu w Rytrze zapewniamy spokój i relaks w otoczeniu pięknej przyrody, szumiących lasów i rwących górskich potoków. Bliskość natury koi nerwy, poprawia samopoczucie i pozwala odpocząć od zgiełku wielkich miast oraz codziennego zabiegania.

Ośrodek w Rytrze to również gospoda urządzoną w stylu regionalnym, gdzie każda potrawa ma swój oryginalny smak i charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj