Wetlina – gdzie zjeść i się napić

1
415
Chata wędrowca - Wetlina
5.00 avg. rating (99% score) - 5 votes

Wetlina to miejscowość w Bieszczadach i główna baza wypadowa na bieszczadzkie szlaki. Poza wędrówkami po górach i podziwianiu przepięknych widoków są miejsca w Wetlinie, których nie można pominąć by coś się napić i dobrze najeść przebywając w tej górskiej miejscowości.

Baza ludzi z mgły, to kultowe bieszczadzkie miejsce, które należy odwiedzić po długich spacerach połonińskich. Bar przypominający amerykańskie przydrożne bary, z zewnątrz nie zachwyca, a wewnątrz powala klimat i nie chce się wychodzić. Wieczorami w sezonie tłumy. Bar czynny jest jak go otworzą, a zamykany jak już wszyscy wyjdą. Co sezon można zakupić pamiątkowe koszulki.

Piwo piwem ale jedno z większych atrakcji miejsca to wino z nalewaka. Pół litra wina (może być grzane) powala nie jednego. Oczywiście można coś na ząb rzucić, a słynny już na całą okolice schabowy i frytki zaspokoi głód najbardziej wymagających głodomorów.

Kolejnym miejscem również znanym w Bieszczadach to Chata wędrowca. To miejsce w niestety czynne tylko w sezonie (baza czynna cały czas). Smaczne jedzenie i co chwila coś nowego. Zawsze pełno ludzi co świadczy o ciekawym miejscu i dobrej kuchni.

Jeśli chodzi o dobrą kuchnie to równie dobra jest w Starym siole, klimatyczne miejsce, starodawny wygląd i do tego fajna muzyka na żywo, a dla koneserów wina w lokalu znajduje się piwniczka z winem z całego świata.

Booking.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Podaj swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

2 × three =