Baza noclegowo-turystyczna

1
3776

Serwisów z bazą noclegową w Internecie jest mnóstwo. Zawsze zastanawiam się gdzie szukać, gdzie ciekawiej opisane sa obiekty itd. Przypadkiem trafiłem na nowy serwis ujakurlop.pl, ciekawie przygotowana baza i co mi się podoba zawiera blog. W swojej wizji posiadają wiele ciekawych rzeczy, np oferty rabatowe na noclegi, lokale gastronomiczne czy rozrywkę. Programy tego typu zawsze będą na topie i serwis ma szanse wybić się do czołówki serwisów bazy turystycznej.

A tak się opisują:

UjakUrlop to innowacyjna firma na miarę XXI wieku. Chcemy dynamicznie zwiększać udziały w rynku, tak żeby w ciągu kilku lat stać się liderem branży. Wyznaczamy trendy i standardy rynkowe. Od samego początku działalności stawiamy na ludzi – nasz zespół składa się wyłącznie z profesjonalistów. Rozwój pracowników jest dla nas równie ważny jak rozwój firmy.

Zespół UjakUrlop działa z pasją i energią. Nieustannie myślimy o nowych rozwiązaniach, cały czas chcemy wyprzedzać konkurencję, zamiast kopiować pomysły innych. Kreatywne „burze mózgów” są stałą częścią każdego dnia naszej pracy, przez co sięgamy tam, gdzie inni nie mają odwagi spojrzeć.

Pomysł UjakUrlop zrodził się z pasji do turystyki i chęci sprostania oczekiwaniom właścicieli obiektów noclegowych, którzy oczekiwali czegoś więcej niż oferuje rynek.

ujakurlop.pl

Zapraszam do zapoznania się z tą stroną! WARTO

Adam

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj