Baza nad roztokami

0
3552

Baza nad roztokami w Tarnawie Niżnej jest doskonałym miejscem dla osób pragnących odpocząć w otoczeniu dzikiej, nieskażonej przyrody, unikając zatłoczonych szlaków turystycznych, z dala od arterii komunikacyjnych, w najdalej położonym zakątku południowo-wschodniej Polski.
Otoczenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego zagwarantuje Państwu pobyt w ekologicznym i wyjątkowo czystym obszarze Bieszczad. Okolica charakteryzuje się wieloma atrakcjami turystycznymi, natomiast bogactwo fauny i flory zaskoczy naszych gości unikatowymi i endemicznymi gatunkami, występującymi tylko w tej części Polski i Karpat.
Okoliczny teren w większości objęty został programem ochrony przyrody „Natura 2000” i przez wielu uznawany jest za najpiękniejszy zakątek Polski.

Zapraszamy do Tarnawy Niżnej

Baza dysponuje 40 miejscami noclegowymi: pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami. Do Państwa dyspozycji mamy sklepik, bar piwny oraz restaurację. Najmłodszych ucieszy przepływający w bezpośredniej bliskości strumyk. Dla zmotoryzowanych oferujemy parking a dla rowerzystów przechowalnię zamykaną na noc. Dla aktywnych mini-boisko do badmintona; piłki, rzutki, frisbee, szachy – sprzęt udzielamy nieodpłatnie.
Z uwagi na brak transportu publicznego do osady Tarnawa Niżna, turystom preferującym piesze zwiedzanie gór proponujemy dowóz do bazy jak i w dowolnie wybrany punkt wypadowy w Bieszczadach.

www.bazanadroztokami.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj