Praga – jednodniowy wyjazd

7
2731

Praga to stolica Czech. Jedna z ładniejszych europejskich stolic. Praga jest uważana za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy, Corocznie odwiedzają ją liczne rzesze turystów. W mieście znajduje się ponad 20 muzeów i prawie 100 galerii.  Kolorowe stare miasto, Plac Wacława, Most Karola, Złota ulica, to najsłynniejsze miejsca w mieście które należy koniecznie zobaczyć.

7 KOMENTARZE

  1. Praga to interesujące miasto, miałem okazję być tam dwukrotnie, za każdym razem spędziłem cały dzień na jej zwiedzaniu i wydaje mi się, że jest to czas wystarczający. Pewnie dałoby się znaleźć „atrakcji” na 2 lub 3 dni, ale przecież nie o to chodzi, by odwiedzić wszystkie kościoły i muzea w mieście. Jeden cały dzień na Pragę wydaje mi się w sam raz. Pozdrawiam!

  2. Praga to przepiękne miasto warto nieco oddalić się od części turystycznej by poznać jak wygląda reszta tego pięknego miasta. Mimo krótkiej wizyty miałem okazję zobaczyć jak miasto funkcjonuje za dnia i jak tętni nocą. W takim mieście każdy znajdzie coś co go interesuje.

  3. Jak zwiedzałem Pragę to mi 5 dni było za mało. Piękne miejsca i jest ich cała masa. Tak z tydzień i zwiedzi się ją dość dokładnie.

  4. Jak dla mnie Czechy są bardzo ciekawym miejsce. Ze względu na widoki i atrakcje oraz… Taniego życia w porównaniu do nas 🙂
    Nie dziwię się, że Emeryci z Niemiec tak chętnie i często odwiedzają Pragę

  5. Absolutnie obowiązkowy punkt na mapie Europy dla każdego turysty! Jednak jeden dzień może pozostawić zbyt duży niedosyt 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj