XXII Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

0
3020
targi na styku kultur

XXII Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur to obowiązkowe wydarzenie dla instytucji i firm, które tworzą branżę turystyczną w Polsce. Każdy, kto zdecyduje się zaprezentować w Łodzi, będzie miał okazję przedstawić swój produkt lub usługę szerokiej publiczności i specjalistom w sposób efektowny i bardzo skuteczny. Wystawcy przedstawią najciekawsze zakątki naszego kraju, zachwalając atrakcje turystyczne w swoich regionach, prezentując miejsca oraz sposoby spędzania wolnego czasu szerokiemu gronu zwiedzających. Targi Na Styku Kultur są ogromnie cenione wśród mieszkańców Łodzi i regionu za wspaniałą atmosferę i doskonałą obsługę klientów na profesjonalnie przygotowanych stoiskach.

NOWA FORMUŁA TARGÓW NA STYKU KULTUR = MOC ATRAKCJI DLA KAŻDEGO

XXII edycja Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR odbędzie się w nowej formule. Program wydarzeń towarzyszących zostanie przygotowany z myślą o wszystkich miłośnikach podróżowania i aktywnego spędzania czasu. Każdy bez względu na wiek, wykształcenie czy zamożność znajdzie ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Podczas XXII edycji stawiamy przede wszystkim na wspólną zabawę, wymianę doświadczeń oraz nawiązywanie nowych kontaktów. W ostatni weekend lutego hala Expo-Łódź stanie się dla zwiedzających kopalnią pomysłów i niewyczerpalnym źródłem inspiracji związanych ze zwiedzaniem Polski i świata. Planujemy przygotować bogaty program imprez towarzyszących, który zadba o dobry nastrój dzieci, a dorosłych zainspiruje do częstszego podróżowania.

Dwudziesta druga edycja targów odbędzie pod hasłem: „Morze inspiracji…”. Zwiedzający będą mogli zapoznać się walorami przyrodniczymi i dorobkiem kulturowym Pomorza, poznać miejsca dotąd nieodkryte, posmakować regionalnych potraw, a przede wszystkim poczuć zimą klimat słonecznego lata. Regionem partnerskim jest Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna w Dorzeczu Wieprzy, Grabowej i Unieści. Ponadto w trzech strefach tematycznych: rodzinnej, kulinarnej i aktywności będzie można poznać miejsce, gdzie można spędzić czas z całą rodziną, skosztować tradycyjnych dań 
i otrzymać wskazówki, jak wykonać je we własnym domu. Amatorzy miejskich atrakcji znajdą nowe inspiracje na spędzenie wolego czasu i wygrać ciekawe nagrody w konkursach.

Podczas trzech dni targowych Łódź stanie się najważniejszym miejscem dla osób zainteresowanych podróżami, przygodami i odkrywaniem nowych zakątków Polski i świata. XXII Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR odbędą się w terminie 26-28 lutego 2016 roku w Łodzi, w hali Expo-Łódź.

www.nastykukultur.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj