Konkurs – do wygrania bilet na targi turystyczne w Łodzi

3
2965

Zbliżają się XIX Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. W związku z tym, blog podróżniczy TRAVEL organizuje wraz z targami konkurs, którego nagrodą jest 10 biletów na targi.

Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży – tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 22 – 24 lutego 2013 r. w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ul. Politechniki 4 w Łodzi.

Targi to doskonała okazja do zaplanowania wyjazdów urlopowych, rodzinnych wakacji, długich weekendów, krótkich wypadów poza miasto czy podróży marzeń. Wystawcy przygotowali specjalne targowe propozycje i atrakcyjne promocje. Imprezie towarzyszy wiele ciekawych wydarzeń związanych z podróżowaniem i podróżami. Można będzie spotkać znanych podróżników, posłuchać i zobaczyć relacje z wypraw, dowiedzieć się jak tanio i bezpiecznie podróżować. Jednym słowem – jeżeli interesują Cię podróże – małe czy duże – to Targi NA STYKU KULTUR są idealnym miejscem na spędzenie ostatniego lutowego weekendu.

W ramach imprez towarzyszących odbędą się:

  • spotkania z podróżnikami
  • warsztaty fotograficzne
  • występy folklorystyczne
  • wyprawy rowerowe
  • wirtualne spacery
  • konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz dla publiczności targów.

Zapraszamy do zakupu biletów wstępu na Targi on-line w promocyjnej cenie 5 zł. Sprzedaż aktywna będzie do 20 lutego.

Dodatkowe informacje i szczegółowy program targów: www.nastykukultur.pl  oraz fun page www.facebook.com/TargiNaStykuKultur.

 

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Aby wziąć udział w konkursie należy zamieścić komentarz pod wpisem. Tylko najciekawsze komentarze mają szanse wygrać. Konkurs trwa do 16 lutego 2013 r.

Zapraszam wszystkich, bilety na targi czekają.

Nagrody będzie przydzielał autor bloga.

3 KOMENTARZE

  1. Ach a ja miło wspominam wszystkie nasze mazurskie wypady nad jeziora: namiot, materac, ciepły koc a wieczorem ognisko z kiełbaskami. Czy ktoś organizuje jeszcze takie swojskie, nie skaleczone miejskim luksusem wypady?

  2. Latem zwykle jeździmy z mężem i dziećmi nad polskie morze, jednak w tym roku postanowiłam zbierać pieniążki i wybrać się do ciepłych krajów. Niestety nawet najfajniejsze towarzystwo na nic się zda jeśli pogoda nie dopisze i przez dwa tygodnie pada! Myślimy o Grecji lub Hiszpanii, tam słoneczka nie braknie.

  3. Ciekawa jestem tych targów, tym bardziej, że nigdy nie miałam okazji pojechać. Wybieram się z narzeczonym, planujemy slub latem i wypadałoby zaplanować jakąś romantyczna podróż. ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj