Konkurs – do wygrania bilet na targi turystyczne w Łodzi

3
2349

Zbliżają się XIX Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. W związku z tym, blog podróżniczy TRAVEL organizuje wraz z targami konkurs, którego nagrodą jest 10 biletów na targi.

Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży – tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 22 – 24 lutego 2013 r. w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ul. Politechniki 4 w Łodzi.

Targi to doskonała okazja do zaplanowania wyjazdów urlopowych, rodzinnych wakacji, długich weekendów, krótkich wypadów poza miasto czy podróży marzeń. Wystawcy przygotowali specjalne targowe propozycje i atrakcyjne promocje. Imprezie towarzyszy wiele ciekawych wydarzeń związanych z podróżowaniem i podróżami. Można będzie spotkać znanych podróżników, posłuchać i zobaczyć relacje z wypraw, dowiedzieć się jak tanio i bezpiecznie podróżować. Jednym słowem – jeżeli interesują Cię podróże – małe czy duże – to Targi NA STYKU KULTUR są idealnym miejscem na spędzenie ostatniego lutowego weekendu.

W ramach imprez towarzyszących odbędą się:

  • spotkania z podróżnikami
  • warsztaty fotograficzne
  • występy folklorystyczne
  • wyprawy rowerowe
  • wirtualne spacery
  • konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz dla publiczności targów.

Zapraszamy do zakupu biletów wstępu na Targi on-line w promocyjnej cenie 5 zł. Sprzedaż aktywna będzie do 20 lutego.

Dodatkowe informacje i szczegółowy program targów: www.nastykukultur.pl  oraz fun page www.facebook.com/TargiNaStykuKultur.

 

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Aby wziąć udział w konkursie należy zamieścić komentarz pod wpisem. Tylko najciekawsze komentarze mają szanse wygrać. Konkurs trwa do 16 lutego 2013 r.

Zapraszam wszystkich, bilety na targi czekają.

Nagrody będzie przydzielał autor bloga.

Booking.com

3 KOMENTARZE

  1. Ach a ja miło wspominam wszystkie nasze mazurskie wypady nad jeziora: namiot, materac, ciepły koc a wieczorem ognisko z kiełbaskami. Czy ktoś organizuje jeszcze takie swojskie, nie skaleczone miejskim luksusem wypady?

  2. Latem zwykle jeździmy z mężem i dziećmi nad polskie morze, jednak w tym roku postanowiłam zbierać pieniążki i wybrać się do ciepłych krajów. Niestety nawet najfajniejsze towarzystwo na nic się zda jeśli pogoda nie dopisze i przez dwa tygodnie pada! Myślimy o Grecji lub Hiszpanii, tam słoneczka nie braknie.

  3. Ciekawa jestem tych targów, tym bardziej, że nigdy nie miałam okazji pojechać. Wybieram się z narzeczonym, planujemy slub latem i wypadałoby zaplanować jakąś romantyczna podróż. ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Podaj swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

dwa × 1 =